Участь в навчальному семінарі «Розвиток соціальних послуг в громаді»

Дата: 26.02.2021 15:28

У період реформування соціальної сфери державна соціальна політика України спрямована на розвиток та підвищення якості надання соціальних послуг населенню відповідно до його потреб. Особливо актуальною стає налагодження соціальної роботи з вразливими категоріями сімей в територіальних громадах Запорізької області та підвищення  професійної компетенції фахівців, які надають соціальні послуги.

Тому з 23 по 25 лютого 2021 року спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб провели семінар для надавачів соціальних послуг Запорізької області. В семінарі взяла участь Наталія ЖАДЛЕНКО, завідувач відділення соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради.

Під час семінару спеціалісти та фахівці із соціальної роботи, які надають соціальні послуги сім'ям вразливої категорії населення, ознайомилися з нормативно-правовою базою; затвердженими формами обліку; алгоритмом, процедурами, принципами та механізмами надання соціальних послуг; розглянули теоретичні аспекти оцінки потреб сім’ї/особи; особливості роботи з сім’ям з дітьми та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах та сім’ями, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; сутністю та значенням послуги патронату над дитиною, розглянули теоретичні та практичні аспекти надання соціальних послуг відповідно до державних стандартів.