150 років від дня народження Лесі Українки

Дата: 26.02.2021 10:41

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження геніальної української письменниці Лесі Українки. З цієї нагоди здобувачі освіти Великобілозерського НВК №1 взяли участь у різноманітних заходах. Діти стали учасниками квесту «Кольоровий вернісаж» та інтерактивної гри «Правда чи дія», мали змогу пройти «Краєзнавчий квест»  та спробувати свої сили у комеморативній грі «150 слів про Лесю Українку», пригадали біографію Лесі Українки, відгадуючи завдання фотоквесту.

Здобувачі освіти нашого навчального закладу долучилися до мережевої акції «Вічно живий голос!», присвяченої 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

У шкільній бібліотеці  відбувся захід «Синьоока Мавка України», під час якого діти зробили відеоперегляд «Обличчя історії. Леся Українка», переглянули викладку літератури «Вічно живий голос!», у «Поетичному вернісажі» натхненно прочитали поезії , виконали творче завдання «Велична жінка України» та розгадали кросворд «Письменниця сильної віри».

Всі заходи були організовані для того, щоб привернути увагу сучасної молоді до постаті Лесі Українки, пригадати твори видатної письменниці, які стали надбанням світової літератури.