ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території   Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік ”

Дата: 10.04.2019 15:10

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Великобілозерської сільської ради “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік ”.

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту: http://vbilozerska.gromada.org.ua Великобілозерської ОТГ з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою розробника:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської радиелектронна адреса:belsrada.zag.viddil@gmail.com.

10.04.2019