ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: “Про  встановлення  нормативу  відрахувань частини прибутку комунальними підприємствами Великобілозерської сільської ради на 2020 рік”

Дата: 10.04.2019 15:06

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Великобілозерської сільської ради “ Про  встановлення  нормативу  відрахувань частини прибутку комунальними підприємствами Великобілозерської сільської ради на 2020 рік”.

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту: http://vbilozerska.gromada.org.ua Великобілозерської ОТГ з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою розробника:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської радиелектронна адреса:belsrada.zag.viddil@gmail.com.

10.04.2019