Оголошення про припинення шляхом ліквідації Гюнівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Дата: 02.11.2018 13:05

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Гюнівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71410, Запорізька область, Великобілозерський район, село Гюнівка, вул. Свободи, буд.3, код ЄДРПОУ 34158029).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня публікації оголошення про прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації юридичної особи.

Письмові вимоги приймають за адресою: 71410, Запорізька область, Великобілозерський район, село Гюнівка, вул. Свободи, буд.3.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 98 58 535).