Оголошення про припинення шляхом ліквідації Червоної сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Дата: 02.11.2018 11:04

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Червоної сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71400, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 4 села), вул. Червонофлотська, буд.18, код ЄДРПОУ 34158029).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня публікації оголошення про прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації юридичної особи.

Письмові вимоги приймають за адресою: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 4 села), вул. Червонофлотська, буд.18.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 171 66 28).