Оголошення про припинення шляхом ліквідації Трудової сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Дата: 02.11.2018 10:03

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Трудової сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 3 села), вул. Таврійська (Радянська), буд.12, код ЄДРПОУ 33932491).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня публікації оголошення про прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації юридичної особи.

Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 3 села), вул. Таврійська, буд.12.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 096 568 45 13).