Оголошення про припинення шляхом ліквідації Новопетрівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області

Дата: 02.11.2018 09:53

Відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 30.10.2018 № 8 «Про припинення шляхом ліквідації сільських виборчих комісій» розпочато процедуру ліквідації юридичної особи Новопетрівської сільської виборчої комісії Великобілозерського району Запорізької області (юридична адреса: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка, вул. Центральна, буд.262, код ЄДРПОУ 33932470).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня публікації оголошення про прийняття рішення про припинення шляхом ліквідації юридичної особи.

Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка, вул. Центральна, буд.262.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 068 079 30 97).