ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: “Про затвердження Положення про платні послуги фізичним та юридичним особам, які надаються Комунальним некомерційним  підприємством "Центральна лікарня" Великобілозерської сільської ради Велик

Дата: 03.06.2020 09:37

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Про затвердження Положення про платні послуги фізичним та юридичним особам, які надаються Комунальним некомерційним  підприємством "Центральна лікарня"Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області ”

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради “ Про затвердження Положення про платні послуги фізичним та юридичним особам, які надаються Комунальним некомерційним  підприємством "Центральна лікарня"Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області”.

Проєкт регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту: http://vbilozerska.gromada.org.ua Великобілозерської ОТГ з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою розробника:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської радиелектронна адреса:belsrada.zag.viddil@gmail.com.

03.06.2020