ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: «Про внесення змін до Положення про платні послуги фізичним та юридичним особам, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради

Дата: 23.02.2021 14:08

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Відповідно до статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради «Про внесення змін до Положення про платні послуги фізичним та юридичним особам, які надаються Комунальним некомерційним  підприємством «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, затвердженого рішенням виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради від 07.08.2020 №151».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проєкт регуляторного акту оприлюднений на офіційному вебсайті Великобілозерської сільської територіальної громади за посиланням: http://vbilozerska.gromada.org.ua.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються від фізичних та юридичних осіб протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, Відділ містобудування, архітектури, економічного розвитку та інвестицій Великобілозерської сільської ради,  електронна адреса: belsrada.zag.viddil@gmail.com.