Про участь у форумі громади

Дата: 24.02.2021 14:27

23 лютого 2021 року під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія ЛИЗЮРИ, за участі начальника відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та інвестицій Тетяни БАРАНОВСЬКОЇ відбувся Форум громади щодо участі у конкурсі субпроєктів у рамках проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури –УФСІ VIІІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Форумом підтримано пропозицію участі у вищевказаному конкурсі, обговорено основні умови участі, визначено об’єкт для подання на конкурс субпроєктів УФСІ - будівлю закладу вторинної медичної допомоги КНП «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради та обрано Партнерів  з впровадження субпроєкту, які будуть  здійснювати усі необхідні дії з його підготовки та реалізації у разі перемоги на конкурсі.