Дата: 23.02.2021 08:25

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування 22 лютого у Великобілозерському НВК №1 організовано та проведено низку цікавих заходів: гру «Мовознавча круговерть» (5-А), години спілкування «День рідної мови» (2-Б), «Яка різнокольорова українська мова» (3-Б), виховну годину «Мова єднання – українська мова» (1-Б), квест «Моя рідна мова» (3-А), виховні заходи «Чарівний світ української мови» (2-А), «Солов’їну, веселкову я люблю українську мову» (4-А), квест «Мовно-літературний вояж» (6-А), діти відвідали лего-екскурсію цікавинками української мови (1-А), перевірили свої знання в інтелектуальній вікторині «Веселкова наша мова» (4-Б).

Учні 11-Б класу завітали до мовознавчої кав’ярні «Причасти мене розмовою українською мовою», восьмикласники склали «Смачний букет рідної мови» під час гри  «Українська рідна мова – барвінкова, калинова, солов’їна», здобувачі освіти 6-Б класу подорожували мовною країною впродовж гри-квесту «Мовознавча мандрівка», а учні 7-Б класу спробували оригінальні справи у «Мовному кафе».

Цього дня здобувачі освіти мали змогу взяти участь у фотоквесті до Дня рідної мови, долучитися до акції «Антисуржик», відвідати виставку в шкільній бібліотеці «Коштовний скарб – українська рідна мова».

Сьогодні школярі відчули себе творчими особистостями і вкотре переконалися, що українська мова – це не лише правила та складні домашні завдання, а українська мова – це цікаво, модно і круто