20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 15:57

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.
                                                                       Небесна Сотня – то в серцях вогонь.
                                                                       Він гаряче палав за Україну.
                                                                       Віднині тихим співом заспокой
                                                                       Ти, земле рідная, свою дитину.
                                                                       Їх в мирі, Господи, прийми до себе
                                                                       І шлях високий Боже, освяти.
                                                                       За чисті душі, що злетіли в небо,
                                                                       Небесній Сотні шана й молитви.
     19 лютого 2021 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №5 відбулися виховні заходи під єдиним гаслом -  «Герої не вмирають. Просто йдуть...».
     Ми згадуємо сьогодні усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави.

Катерина УСЕНКО
                                                                                                                                                     Віталіна ЧЕРНЕНКО