Вшанування пам'ятi Героїв Небесної Сотнi

Дата: 19.02.2021 15:50

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішньою владою сягнуло свого апогею.
У філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ № 3 пройшли заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні:
• Виховні години «Нові часи, нові герої» 9кл, «Вдячні за свободу» 6кл, «Журавлики миру – Небесна сотня» 3кл, «Небесна сотня дивиться на нас» 2 кл, «Вони помирали, щоб жила Україна» 8кл;
• Тиха акція «Ангели пам’яті» 5кл.
• Година спілкування «А Небесну Сотню вже зустріли небеса» 7 кл;
• Віртуальна подорож Меморіальним комплексом Героїв Небесної сотні «Герої не вмирають… Просто йдуть…», 1 кл;
• Виховний захід у 4 кл. «Герої не вмирають! Героям – слава!»