Герої не вмирають, вони живуть в серцях

Дата: 19.02.2021 15:36

18-19 лютого у Великобілозерському НВК №1 з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції  гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України було проведено виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні:

• години спілкування «Вшанування Героїв Небесної Сотні»(2-А), «Герої не вмирають… Просто йдуть…» (7-А);
  • перегляд відео «Мамо, так хочеться жити» (8), Пам’яті Героїв Небесної Сотні» (11-А), «Майдан. Як це було» (7-Б);
  • інформаційні хвилини «Журавлина сотня в небесах» (1-А), «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» (11-А),  «Журавлики миру» (1-Б);
  • урок-роздум «Події, які назавжди змінили українців» (11-Б);
  • урок пам’яті «Вони помирали, щоб жила Україна» (4-А);
  • бесіда «Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні» (9-А), «День вшанування Героїв Небесної Сотні» (9-Б);
  • виховні години «А сотню вже зустріли небеса…» (7-Б), «Завжди пам’ятаймо їх імена» (5-Б), «Небесна сотня. Герої не вмирають» (3-А, 6-А), «Ангели майдану» (3-Б), «Небесна сотне, Ви тепер святі!»(5-А), Урок пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ви віддали життя за Україну»(6-Б);

Здобувачі освіти нашого закладу також долучилися до акції «Ангели пам'яті», під час якої розвісили символічних ангелів пам’яті, згадуючи героїв, а у бібліотеці мали змогу переглянути виставку «Сотня нескорених героїв».

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять  зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної Сотні.