Відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій , мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 19.02.2021 11:04

В ніч з 18 на 19 лютого 2021 року на території Великобілозерської сільської  територіальної  громади, у зв’язку з опадами, проводились роботи по розчищенню та  посипанню  автомобільних  доріг. Працювало чотири  одиниці техніки та шість чоловік особового складу.  Розчищено  83  кілометри   автомобільних доріг, витрачено 70 тонн витратного матеріалу для посипання підйомів та спусків на дорогах.

Технікою КП «Білозерка» розчищено 58 кілометрів доріг комунальної власності. Продовжується робота по розчищенню тротуарів  с. Велика Білозерка. Працює п’ять співробітників КП « Білозерка».

Звертаємося  з  проханням до жителів громади утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку, бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.