Звернення Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 09:12

Шановні мешканці громади!

20 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. ЇЇ події змінили всіх нас.

Сім років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, йшли під кулі снайперів, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє своїх дітей, родин та держави. Ми всі в боргу перед цими людьми.

Просимо згадати і вшанувати в ці дні Героїв Небесної Сотні. Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

З повагою,

Великобілозерський сільський голова                                                           Юрій РИБАЛКА