День спонтанного прояву доброти

Дата: 18.02.2021 08:41

17 лютого – День спонтанного прояву доброти.

Справжня доброта, на нашу думку, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за добро – радість людей.

Сьогодні, в Міжнародний день спонтанного прояву доброти, учні Великобілозерського НВК №1 долучилися до акції «Серце любові та добра», подарувавши солодкі подарунки молодшим школярам та поділилися своїм теплом, а також побажали їм гарного настрою й веселого дня.

Протягом дня бажаючі учні мали змогу  написати добрі побажання, які  символізують тепло та доброту та виконати цікаві вправи.

Шкільним психологом проведено тренінг «Добро починається з тебе», де учні з’ясували поняття «добра» та ознайомилися із традиціями доброчинності.

День прояву доброти – це привіт згадати про справжні цінності нашого життя. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна намагатися кожна людина і, бажано, кожного дня.

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!