Про заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівська ЗОШ І-ІІ ступенів №1

Дата: 16.02.2021 16:37

У Філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівська ЗОШ I-II ступенів №1 були проведені заходи  щодо вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, а саме: в 1 класі -  виховна година «Ціна чужої війни», 2 клас - виховна година «Крізь пекло афганської війни», 3 клас – хвилина пам’яті «Афганістан – пам'ять і вічний смуток», 4 клас - відео-альбом «Вогнем і полум’ям війни чужої, охрещені, обпалені навік», 6 клас – перегляд відеопрезентації «Час і досі не загоїв рани», 7 клас - година спілкування «Вшануймо пам'ять воїнів інтернаціоналістів», 8 клас – створення та перегляд відеопрезентації «Афганістан в моїй душі болить», 9 клас - виховна година «Афганістан: крізь пекло війни».

Учні молодших класів ознайомилися з даною сторінкою історії нашого народу, а середня ланка вшанувала пам'ять Героїв – хвилиною мовчання. Кожен класний керівник зумів донести до дітей події того часу і зробити висновки!