Про заходи з нагоди вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав у філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ № 3

Дата: 16.02.2021 15:32

15 лютого – дата виведення військ з Афганістану – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не може викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнені у солдатські шинелі.
У філії Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ №3 були проведені заходи вшанування пам’яті наших героїв:
• Виховна година «Сторінками історії. Ми будемо довго пам'ятати» (5 клас);
• Онлайн урок «Чужа і непотрібна війна»,   перегляд відео «Війна в Афганістані» (1 клас);
• Виховна онлайн година «На чужих війнах» (7 клас);
• «Крізь пекло афганської війни» (онлайн-урок патріотизму) (3 клас);
• Година онлайн спілкування «15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» (4 клас);.
• Виховна година «Афган - біль наших душ» (2 клас);
• Виховна онлайн  година «Ціна чужої війни» (6 клас);
• Урок мужності «Спогади тих днів» (8-9 класи);
• Викладка літератури у медіатеці «На чужій  війні…».
• Інформаційні відеохвилини «Про незабуті сторінки історії…».