Виділено щорічну разову грошову допомогу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 10:01

На території Великобілозерської сільської територіальної громади проживають 20 воїнів-афганців, які виконували свій обов'язок за межами рідної держави, та стали прикладом мужності для майбутніх поколінь.

У 2021 році до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Великобілозерською сільською радою  було виділено щорічну разову грошову допомогу воїнам в розмірі по 1,200 тис. гривень відповідно до Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил та членів їх сімей (мешканців Великобілозерської сільської територіальної громади), громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил,  інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах  «Назустріч людям».