Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 09:34

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні ми відзначаємо річницю виведення радянських військ з Афганістану та вшановуємо всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В глибокій шані схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність, героїзм та високу громадянську відповідальність.

Честь вам і слава!

З повагою до вас, сільський голова Юрій РИБАЛКА

та виконавчий комітет Великобілозерської сільської ради