Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Ні - наркотикам! Обери життя!

Дата: 11.02.2021 16:27
Кількість переглядів: 236

 

Фото без опису

 

Наркоманія перетворилась в одну із самих серйозних проблем сучасного суспільства. Вона знищила творчі сили мільйонів молодих людей. Це чудовисько схильне знищити людину як фізично, так і психічно. Наркоманія така ж небезпечна, як невиліковні хвороби. Такі хвороби можуть убити людину, а наркотик не тільки знищує наркомана, але й приносить біль і страждання близьким.

Насолода, яку дають наркотики, дуже скороминуща. Задоволення швидко переходить в залежність. Пристрасть до наркотиків призводить до обману, крадіжок, непереборного бажання наступної дози. Для задоволення цього бажання наркоман готовий піти на антигромадські й антидержавні дії.

Пристрасть до наркотиків найбільш поширена у підлітків і молодих людей віком від 15 до 25 років. В окремих випадках на гачок наркотиків потрапляють навіть дев’ятилітні діти.

Самим страшним залишається те, що жертвами наркоманії іноді стають люди, яким з певним умислом наркотики дають без їх відома. В деяких випадках молодих людей перетворюють у наркоманів, щоб ті брали участь у злочинній діяльності. Спеціалісти передбачають, що в близькому майбутньому не залишиться ні одного школяра, який хоча б один раз не спробував наркотик.

Не дивлячись на те, що психіатри і психологи застосовують різні методи лікування, від цієї згубної звички назавжди звільняються лише 10-12% наркоманів. Решта 80-90 знову починають приймати наркотики.

Відтак зараз як ніколи мають бити на сполох поліція, соціальні служби, батьки, педагоги, аби не дати знахабнілим торговцям смертю згубити ще більше дитячих життів.

Необхідно інформувати дітей і підлітків про небезпеку наркотиків!

Скажемо «Ні» наркотикам!

                                                                   

      Педагог-організатор В. Децюра

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора