Про інформаційну кампанію щодо популяризації послуги сімейного патронату на території Великобілозерської ОТГ

Дата: 11.02.2021 10:49

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі працівниками Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради 11.02.2021 року проведено інформаційну кампанію.

Громадян ознайомлено з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, а саме: хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення.

В ході заходу жителям громади надано інформаційно-просвітницькі матеріали з даної теми.