Відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 09.02.2021 15:49

8 та 9 лютого 2021 року  Великобілозерською сільською радою  проведено приписку громадян 2004 року народження до призовної дільниці Енергодарського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області. Всього приписку здійснено відносно 45 громадян допризовного віку 2004 року народження, серед яких учні Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради, ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» та інших навчальних закладів.

Висловлюємо велику подяку директору Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Олені МАЛИГІНІЙ за сприяння у наданні автотранспорту для доставляння громадян допризовного віку до Енергодарського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області.