Відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними  органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 09.02.2021 14:34

09 лютого 2021 року на території Великобілозерської сільської територіальної  громади, у зв’язку з ожеледицею, проводились роботи по посипанню автомобільних доріг. Працювало чотири одиниці техніки та шість чоловік  особового складу.  Посипано  52  кілометри   автомобільних доріг.

Також робота по посипанню тротуарів в центрі с. Велика Білозерка проводилась працівниками КП «Білозерка» Великобілозерської сільської ради. Працювало шість працівників КП « Білозерка», витрачено 1 тонна витратного матеріалу. Посипочним матеріалом оброблено 2,8 тис м.кв. тротуарів.

Звертаємося з проханням до жителів громади утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку, бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.