Проведено моніторинг непродовольчих та продовольчих магазинів

Дата: 05.02.2021 15:06

01-05  лютого  2021 року представниками  Великобілозерської сільської ради, Великобілозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області та сектору превентивної діяльності № 1 Василівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області проведено моніторинг 10 непродовольчих та продовольчих магазинів. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря.

Переконливо просимо всіх громадян дотримуватися рекомендацій з індивідуального захисту. Дбайте про себе, своїх рідних, людей, що вас оточують та залишайтесь здоровими!