Про робочий виїзд до медичних закладів Великобілозерської громади

Дата: 05.02.2021 09:36

Однією з вимог для укладання Договору з Національною службою здоров’я України щодо надання медичних послуг населенню є наявність умов для вільного доступу до будівель і приміщень надавача медичних послуг осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд». За результатами проведеного технічного обстеження та висновками Експерта виявлено ряд зауважень щодо невідповідності медичних закладів до вимог вищезазначеного ДБН.

04.02.2021 Великобілозерський сільський голова Юрій Рибалка та заступник голови Юрій Лизюра здійснили робочий виїзд до медичних закладів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини Великобілозерської громади з метою обстеження  технічного стану будівель. Спільно з керівниками медичних закладів та сільгосппідприємств прийнято рішення щодо термінового усунення недоліків для отримання ліцензійних умов з медичної практики.