Про актуальне питання

Дата: 05.02.2021 08:49

У зв’язку з укрупненням районів, 1 січня 2021 року ліквідовано Великобілозерське відділення поліції Енергодарського відділу ГУНП України в Запорізькій області та на його базі створено СПД №1  відділення №1 Василівського РУП ГУНП у Запорізькій області. З метою забезпечення конституційних прав населення, протидії злочинності та правопорушень на території нашої громади, було направлено звернення від сільського голови Юрія Рибалки та депутатського корпусу до Президента України, Верховної Ради України, Міністерства внутрішніх справ України, Народного депутата України, ГУНП України в Запорізькій області, відповідно до рішення Великобілозерської сільської ради від 13.01.2021 № 4. Надаємо інформацію про відповідь начальника ГУНП України в Запорізькій області генерала третього рангу Миколи Лушпієнка.