Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 04.02.2021 15:38

05-06  лютого 2021 року внаслідок вторгнення на територію Запорізької області  арктичного повітря відбудеться суттєве похолодання. Впродовж доби 05 лютого температура повітря знизиться до 0-5 градусів морозу, а 06 лютого - вночі до 5-10 градусів морозу. Вдень температура повітря становитиме 1- 6 градусів морозу.

05 лютого вночі  пройдуть опади переважно у вигляді мокрого снігу, вдень очікується невеликий сніг. На дорогах ожеледиця.

Звертаємося  з проханням  до громадян  утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.