Опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі

Дата: 02.02.2021 12:38

З 1 лютого 2021 року на веб-сайті державної служби зайнятості запроваджено новий етап опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2021 рік у професійному розрізі.

«Для прогнозування ситуації на ринку праці нам важливо знати, які фахівці будуть затребувані, щоб забезпечити роботодавців кваліфікованими кадрами. Ми прагнемо, аби наша співпраця була максимально продуктивною», - зазначає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена у «персональних кабінетах роботодавців» на сайті державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua. Звертаємо увагу, що сервіс доступний для тих роботодавців, які мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості.

За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі сприяння зайнятості у Великобілозерському районі за номером (06156)2-02-86 або у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.