Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради

Дата: 01.02.2021 16:58

Центр культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, що знаходиться за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 109, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• завідувач Сільського будинку   культури ЦКД (вул. Шкільна, 3) повна ставка;
  •  керівник художній Сільського будинку   культури ЦКД (вул. Шкільна, 3) повна ставка;
  • режисер театралізованих заходів та свят Сільського будинку   культури ЦКД (вул. Шкільна, 3) повна ставка;
  • завідувач відділення № 1 Сільського будинку культури ЦКД (вул.  Перемоги, 102А) 0,5 ставки;
  • керівник художній відділення № 1 Сільського будинку культури ЦКД (вул.  Перемоги, 102А) 0,5 ставки;
  • керівник гуртка відділення № 1 Сільського будинку  культури ЦКД (вул.  Перемоги, 102А) 0,5 ставки;
  • завідувач відділення № 2 Сільського будинку культури ЦКД (вул. Таврійська, 9) 0,5 ставки;
  • керівник художній відділення № 2 Сільського будинку   культури ЦКД (вул. Таврійська, 9) 0,5 ставки.

Вимоги до кандидатів на посаду:

• завідувач Сільського будинку культури ЦКД та завідувачі відділень - повна   або   базова   вища   освіта відповідного   напряму   підготовки   (спеціаліст  або  бакалавр). Післядипломна  освіта  в  галузі  управління.   Стаж   роботи   за професіями  керівників  нижчого рівня:  для спеціаліста не менше 2 років,  бакалавра - не менше 3 років (у сільській місцевості - без вимог до стажу роботи).
  • керівник художній - повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки  (спеціаліст  або  бакалавр)  та підвищення кваліфікації.  Стаж творчої роботи для спеціаліста - не менше 3 років; бакалавра - не менше 5 років.
  • режисер театралізованих заходів та свят  - повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву про участь в конкурсі у довільній формі.

До заяви додаються такі документи:

особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

копія документа, що посвідчує особу;

копію трудової книжки (за наявності);

копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

творче резюме.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 109.  Довідки за телефоном (06156) 2-03-26.