Про обласний турнір з паркового волейболу серед дівчат

Дата: 01.02.2021 16:56

З метою популяризації паркового волейболу серед сільських школярів, пропаганди здорового способу життя, визначення переможця обласного турніру та відзначення 30-ї річниці Незалежності України, 31 січня 2021 року, на спортивній базі гімназії «Сузір’я» в м. Василівка Запорізької області, відбувся обласний турнір з паркового волейболу серед дівчат.

У змаганнях з волейболу прийняли участь 8 команд. Від Великобілозерського НВК №1 прийняли участь дві команди. Ігри видалися захопливими та видовищними. Дівчатка вправно демонстрували свою майстерність. У результаті одна із команд, «ОЛІМП-НВК-1» Великобілозерського НВК №1, посіла ІІІ місце. Гравці команди нагороджені грамотою та медалями.

Бажаємо кожному учаснику подальших здобутків різного рівня і дякуємо всім учасникам змагань за красиву та цікаву гру!

Оксана Василькова