Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ЗАПОРІЗЬКІ ГРОМАДИ МАЮТЬ РОЗРОБЛЯТИ СТРАТЕГІЇ ТА ПЛАНИ ВЛАСНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 29.01.2021 12:02
Кількість переглядів: 199

Фото без опису

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час заходу День громад. Для подальшого розвитку територіальні громади мають затвердити стратегічні плани розвитку, розробити проекти благоустрою, максимально завершити будівництво вже розпочатих об'єктів.

- З початку цього місяця я об’їхав всі п’ять районів області, обговорив з головами районних державних адміністрацій та головами громад нагальні питання місцевого розвитку. Побачив, що негаразди є скрізь. І більшість територій зазначали майже однакові проблеми, що не вирішувались роками та потребують комплексного рішення, - наголосив Олександр Старух. 

Найбільш гостро для всіх громад є питання управління землями, які наразі здійснюється головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області. Громадами порушені питання водопостачання та водовідведення, поводження з відходами та усунення підтоплення, ремонту доріг та об’єктів соціальної інфраструктури. Також для громад важливим є залучення позабюджетних коштів, організація роботи центрів надання адміністративних послуг.

Тож, саме в стратегіях і планах розвитку територіальних громад має визначатись пріоритетність по проєктах відносно власних потреб громад та цільових програм Уряду і Президента України. 

- Сьогодні на особливому контролі перебувають питання передачі майна територіальним громадам. Прошу не допустити закриття прийнятих від районних рад закладів культури, освіти, охорони здоров’я і  скорочення кількості та якості послуг у відповідних сферах. Наближення послуг до людей – саме таким принципом керується держава при проведенні реформи децентралізації та формування спроможних громад, - відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Також учасники заходу обговорили питання організації діяльності територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг, створення в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування уповноважених органів містобудування та архітектури і проведення роботи з розроблення та оновлення містобудівної документації тощо.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора