Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами інформує

Дата: 28.01.2021 16:24

27 січня 2021 року представником Великобілозерської сільської ради та  Великобілозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області проведено моніторинг непродовольчих та продовольчих магазинів, розташованих на території с. Гюнівка Великобілозерського району Запорізької області. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря.

Переконливо просимо всіх громадян дотримуватися рекомендацій з індивідуального захисту. Дбайте про себе, своїх рідних, людей, що вас оточують та залишайтесь здоровими!