Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 28.01.2021 16:17

27-31 січня 2021 року на території Запорізької області очікується ускладнення погодних умов ( опади у вигляді дощу, снігу, ожеледиця,  29 – 31 січня  2021 року зниження температури повітря до 5 градусів  морозу вночі. Впродовж доби 28 січня 2021 року  очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с, на  акваторії Азовського моря висота хвиль сягатиме 13-15 дм. Складні погодні умови відповідають I рівню небезпечності (жовтому).

Звертаємося  з проханням утриматися  від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.