A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Стартував Національний конкурс "Благодійна Україна - 2020"

Дата: 28.01.2021 08:37
Кількість переглядів: 185

Фото без опису

 

У Запорізькій області стартував регіональниий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020», якиий багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. В Запоріжжі, незмінним регіональним партнером асоціаціії вже вкотре виступає Благодійна організація «Благодійниий фонд «Карітас Запоріжжя».

 

Асоціація благодійників України та Благодійна організація «Благодійниий фонд «Карітас Запоріжжя» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організаціії, молодіжні спільноти Запорізької області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».  У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституціії, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

 

Асоціація спільно з регіональним партнером прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Запорізькій  області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організаціії, колективи установ та організації, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

 

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодіної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на  церемонії «Благодійне Запоріжжя- 2020» у Запоріжжі та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2020» у Києві. Нагородження (онлайн чи офлайн) пройдуть навесні 2021 року.

 

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020»: konkurs.blago@gmail.com  до 1 березня 2021 року.  Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізаціії благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

 

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 25 конкурсних номінації, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проект:

 

Основні колективні номінації:

 

-Благодійність великого бізнесу.

-Благодійність середнього та малого бізнесу.

-Корпоративна благодійність.

-Колективне волонтерство.

-Всеукраїнська благодійність.

-Регіональна благодійність.

-Місцева благодійність.

-Благодійність в охороні здоров’я.

-Благодійність в освіті та науці.

-Благодійність в культурі та мистецтві.

-Благодійність в соціальній сфері.

-Благодійність в захисті України.

-Благодійність неурядового сектору.

-«Добро починається з тебе».

-«Молодіжні благодійні ініціативи»

-Благодійна акція року.

-«Платформа добра».

-«Інновації в благодійності»

 

Індивідуальні номінаціії:

-Благодійник року.

-Волонтер року

-Менеджер року у сфері доброчинності

 

Спеціальні номінації:

-Народниий благодійник.

-Медіа і благодійність

-Допомога з-за кордону.

 

Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням "Про Національниий конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінаціії», де описана кожна із номінації.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.:  067-164-04-11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт:  http://blagoukraine.org/ 

 

Регіональниий партнер конкурсу в Запорізькій області Благодійна організація «Благодійний фонд Карітас Запоріжжя. Контакти: тел. (098)778-95-28, e-mail: yuriyvdovtsov@gmail.com « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора