Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі»

Дата: 25.01.2021 13:36

Протягом грудня 2020 року - січня 2021 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний заочний конкурс-виставку «Світ оригамі» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було представлено від закладів освіти Запорізької області понад 800 експонатів: з традиційного оригамі за розробками сучасних майстрів світу; авторські роботи учасників; витинанки, модульне оригамі, кірікомі тощо.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 20 січня 2021 року № 15 «Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі» нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 14 переможців  обласного заочного конкурсу-виставки «Світ оригамі» від Великобілозерської територіальної громади.

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!