ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ГРОМАД – ПЛАНУВАТИ МАЙБУТНІЙ РОЗВИТОК

Дата: 21.01.2021 16:45

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з керівництвом райдержадміністрації та головами місцевих рад  Василівського району. У заході також взяла участь народний депутат України Юлія Яцик.

Наразі триває процес ліквідації районних державних адміністрацій ліквідованих районів. Більше функцій та повноважень отримують громади. Разом з цим, на них покладається і набагато більше відповідальності.

- Адміністрації передають громадам об'єкти культурної та соціальної сфери. Ви побачите, що можна покращити, а що змінити. Головне завдання для громад - це майбутній розвиток інфраструктури. Необхідно готувати проекти, працювати з грантами, залучати інвестиції. Робити все для поліпшення якості життя мешканців громад, - наголосив Олександр Старух.

Всі можливості для цього є. Адже Василівський район має великий промисловий, аграрний і туристичний потенціал та сучасну мережу соціальної інфраструктури.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю