Одинокі люди похилого віку потребують уваги та опіки

Дата: 21.01.2021 10:58

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради є забезпечення якісного надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання.

Станом на 20.01.2021 року соціальну послугу «догляд вдома» отримують 99 громадян, які перебувають на обліку установи.

У відділенні соціальних послуг за місцем проживання кожному отримувачу соціальної послуги особисто призначається соціальний робітник, який стає професійним представником, посередником у різних службах громади та надійним помічником у вирішенні життєвих проблем.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради (с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 125, тел. (06156) 2-01-51) або до Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради (с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 132, тел. (06156) 2-01-31).