Про роботу Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 18.01.2021 15:35

Дорогі батьки!

На території Великобілозерської територіальної громади працює Будинок дитячої та юнацької творчості, який знаходиться по вул. Центральна 121.

В закладі діють такі гуртки, а саме:

1. Танцювальний стиль «Диско»-  ІІ групи (на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради та Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3);
  2. «Танцювальна феєрія» - І група (на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради та Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3);
  3. Образотворче мистецтво - І група (на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради);
  4. Декоративно – ужиткове мистецтво -  І група (на базі Філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівської ЗОШ № 1);
  5. «Тістопластика» - І група (на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради)
  6. « Здорова кулінарія» - І група (на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради)
  7. «Настільний теніс» - І група (на базі Сільського будинку культури Великобілозерської сільської ради) ;
  8.  «Юні туристи краєзнавці» - І група (на базі Філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівської ЗОШ № 1) ;
  9.  «Географічне краєзнавство» - І група (на базі Філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №2).

Відвідування гуртків БЕЗКОШТОВНЕ!

Наші вихованці активно беруть  участь в різних міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях, долучаються до різноманітних флешмобів. До свят проводяться різні вечірки.

Роботу закладу ми можете відслідковувати на сайті Великобілозерської територіальної громади та в групі «Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради» в соціальній мережі Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/groups/2286638864977714.

Гурткові кімнати закладу облаштовані новими меблями та повністю забезпечені приладдям для проведення роботи з дітьми.

Робота закладу направлена на організацію активного та корисного дозвілля дітей.

Можемо запевнити, що в нашому закладі вашим дітям сподобається, адже в ньому працюють активні, творчі та креативні працівники.

Якщо у вас виникне бажання записати вашу дитину до нашого закладу та отримати більше інформації, звертайтеся за телефоном – 0967573336 (Катерина).