Про результати конкурсу

Дата: 16.01.2021 11:38

Відповідно до розпорядження голови Великобілозерської сільської ради від 04.12.2020      № 110 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради» у грудні 2020 року було оголошено конкурс на посаду директора Центру.

Для участі у конкурсі заяву подала одна кандидатура -  Олена ЛАГОДА.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради комісією проведено конкурс.

За результатами письмового іспиту та співбесіди 15 січня 2021 року переможцем конкурсу визначено ЛАГОДУ Олену Вікторівну.

Пакет документів для погодження кандидатури переможця направлений до Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.