Про результати конкурсу

Дата: 15.01.2021 11:13

Конкурсна комісія відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради інформує, що відповідно наказу ВОКТОКСМС від 04.12.2020 № 251 «Про проведення конкурсу педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області» було оголошено конкурс на вакантну посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради.

Для участі у конкурсі на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради заяву подала одна кандидатура -  Юлія САВЧЕНКО.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія вирішила: вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Великобілозерської сільської ради Юлію САВЧЕНКО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)