Щодо розчищення доріг

Дата: 13.01.2021 16:31

13 січня 2021 року на території Великобілозерської сільської  територіальної  громади, в зв’язку з погіршенням  погодних умов, проводились роботи по розчищенню автомобільних  доріг. Працювало дві одиниці техніки та 4 працівника. Розчищено  майже  50  кілометрів   автомобільних доріг. Використано 16 тонн  витратного матеріалу.

В центрі села Велика Білозерка,  силами КП «Білозерка» Великобілозерської сільської ради  проводилось прибирання снігу на тротуарах та пішохідних доріжках.

Вночі з 13 на 14 січня 2021 року роботи з посипання  спусків та підйомів на автомобільних дорогах  будуть  продовжуватись в зв’язку зі зниженням температури повітря.

Звертаємося  з  проханням до жителів громади   утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку, бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.