Штормове попередження!

Дата: 12.01.2021 13:51

Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Великобілозерської сільської ради інформує.

13 січня 2021 року на території Великобілозерської сільської  територіальної  громади  очікується різке погіршення погодних умов:  значні опади у вигляді снігу, снігу з дощем,  налипання мокрого снігу, ожеледь , вітер північно-східний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, температура  повітря вночі 2-7  морозу. Такі погодні умови можуть призвести до порушень руху транспорту, та ускладнень в роботі електричних мереж.

Звертаємося  з проханням до жителів громади   утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку, бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.