До уваги населення!

Дата: 06.01.2021 11:17

Кабінетом Міністрів України 28.12.2020 року прийнято постанову № 1325. Даною Постановою КМУ фактично відмінено будь-які пільгові тарифи для населення за електроенергію. З 01 січня 2021 року припиняють діяти знижки на тарифи, а саме: населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості); населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості); для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії; населенню на обсяг споживання до 100 кВт-год на місяць; населенню у період з 01 жовтня по 30 квітня (опалювального сезону) за обсяг, спожитий до 3000 кВт год електроенергії на місяць (без врахування коефіцієнтів дво- та тризонного обліку електричної енергії); населенню, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

За посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/111158 розміщено електронну петицію «Про відновлення пільг з оплати електроенергії для населення, яке постійно проживає в 30-кілометровії зоні атомних електростанції, та про відновлення інших пільг населенню з оплати за спожиту електричну енергію».  Метою петиції є забезпечення юридичної визначеності, ясності і недвозначності правових норм, усунення юридичних колізій, яка виникли з початку дії нового ринку електричної енергії та втрати чинності статті 17 Закону України « Про електроенергетику». Для розгляду даної петиції необхідно набрати 25000 голосів.

Закликаємо всіх не байдужих підтримати петицію та долучитися до збору підписів.