Комунальне підприємство «Білозерка» Великобілозерської сільської ради ІНФОРМУЄ

Дата: 04.01.2021 10:41

Підприємство «Білозерка» належить до комунальної власності Великобілозерської територіальної громади, є юридичною особою, має самостійний баланс. Підприємство створене з метою забезпечення розвитку житлово-комунального господарства на селі, надання житлово-комунальних послуг населенню та організаціям.

Шановні мешканці громади, керівники підприємств, установ та організацій просимо розглянути можливість для подальшої співпраці  за наступними видами послуг:

• з благоустрою, а саме косіння трави та сухостою бензотриммерами та роторною косаркою, видалення чагарнику, випилювання застарілих дерев бензопилою;
  • послуги бульдозера Т-170, екскаватора-навантажувача, асенізаційної машини з викачки та вивезення рідких нечистот;
  • розбирання та знесення будівель, земляні роботи;
  • збір та вивезення твердих побутових відходів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ;
  • ритуальні послуги та товари.

За детальною інформацією звертатись: с. Велика Білозерка, вул. Центральна,111, тел. (061) 562-04-25, email:korzh_zhanna@ukr.net, Корж Жанна Віталіївна. Або до Великобілозерської сільської ради.