Новорічні ранки в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 31.12.2020 11:21

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікували на свято і зустрічали його з надзвичайним захопленням Колектив Великобілозерського НВК № 1 кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення музичного залу новорічними атрибутами, вихователі виготовили цікаві плакати, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу. Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися 28 та 29 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок, лісові звірята. Дітки розповідали віршики, відгадували загадки, грали в ігри, водили хороводи біля ялинки та кружляли у танку із Дідом Морозом. Сюрпризним моментом було знаходження під ялинкою торбини  з подарунками. Кожна дитина відчула невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза Цікаво продумані сценарії, чудово дібраний музичний матеріал створили святкову атмосферу, забезпечили радісний настрій, веселі спогади дошкільнятам  на цілий рік.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком!