РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.12.2020 15:27

На території Великобілозерської сільської територіальної громади завершено роботи з реалізації чергових проектів з реконструкції вуличного освітлення: по вул. Таврійська і Молодіжна (від КТП -106/347) с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області;                                     пішохідної доріжки від вул. Суворова до вул. Набережна (від КТП-Б-16/324) с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області; провулку між вул. Степова і вул. Дружби (від КТП Б-16/88) с. Велика Білозерка Великобілозерського району Запорізької області.

21 грудня 2020 року керівництвом Великобілозерської сільської ради здійснено об’їзд території з метою ознайомлення з поточним станом системи зовнішнього освітлення  на відповідних об’єктах.