Свято наближається

Дата: 21.12.2020 14:02

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання здійснилися,  учнями та вчителями Великобілозерського НВК №1 було створено казкову атмосферу: прикрашено новорічну  ялинку, підготовлено фотозону, фоє та шкільні коридори оформлено гірляндами, сніжинками, а вікна - різними картинками зимової тематики. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

Оксана Василькова